Přeskočit na obsah

O nás

Stačí počítat se svými sny, ostatní spočítáme za Vás.

Jsme Partners for Bilance, účetní firma podnikající v oblasti účetnictví. Jsme ale především lidé, kteří mají v životě vizi pomáhat druhým.

Být účetní pro nás nejsou pouze čísla, být účetní pro nás znamená pomáhat podnikatelům stanovit vhodnou daňovou strategii, vytvořit pevnou finanční základnu a pomáhat jim růst. Spolupráce s účetní má podnikatelům přinést více času, peněz a především sebejistoty. Když přesně vidíte, odkud vaše peníze pocházejí a kam odcházejí, můžete s jistotou plánovat svou budoucnost.

Se svými klienty komunikujeme srozumitelně, nečekejte od nás výklady zákonů a odborné termíny, pokud si o ně sami neřeknete, nejsou potřeba. Pomůžeme vám zorientovat se ve svých podnikatelských financích, pohlídáme za vás všechny důležité termíny, podáme všechna přiznání a hlášení, komunikujeme s úřady.

I když je účetnictví téměř každodenní vzdělávání, spolupracujeme s několika dalšími zkušenými účetními a také daňovým a finančním poradcem. Samy chceme svým klientům nabídnout široké portfolio profesionálních služeb a aktuálně se vzděláváme v oblasti Daňového poradenství.

Pod pokličkou, aneb jak pracujeme?

Spolupráce se námi není náročná, ať jste z jakéhokoliv konce, případně pokud podnikáte v zahraničí a u nás potřebujete zařídit jenom přiznání k DPH. Jak je to možné? Při spolupráci se námi zapomeňte na stohy papírů v krabici od bot, jako tomu bylo dřív. Naše kancelář jde s dobou.

  • Komunikujeme na nejrůznějších platformách podle toho, jak to vyhovuje Vám. K dispozici jsme na Messengeru, WhatsAppu nebo Telegramu. Konzultace mohou probíhat telefonicky nebo přes aplikaci Zoom či Google Meet.
  • Pracujeme v účetním programu Money S3, na který máme zakoupenou svou licenci. Žádný účetní program tedy nepotřebujete kupovat.
  • Jsme iDoklad pozitivní účetní, pokud tedy fakturujete v tomto programu (který přináší řadu dalších výhod), můžete nám zřídit přihlašovací údaje a my si tak stáhneme vše, co potřebujeme.
  • Spravujeme datové schránky, můžeme tedy zasílat všechna přiznání za vás, případně nám opět můžete zřídit sekundární přístup. Faktury si stáhneme z iDokladu, případně z jiného Cloudového úložiště, zpracujeme vám, co je potřeba a následně vše odešleme prostřednictvím vaší datové schránky.
  • Na konci měsíce vám zašleme kompletní informace o uplynulém měsíci, včetně všech dokumentů, a vy tak budete mít přehled o vašem účetnictví.
  • V případě, že se rozhodnete založit s.r.o., nemusíte oslovovat nikoho dalšího. Můžete nám zřídit plnou moc a my vše potřebné vyřídíme za vás.